Samodzielny handlowiec

SAMODZIELNY HANDLOWIEC

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż urządzeń biurowych na terenie Dolnego Śląska
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji handlowych
  • Realizowanie planów sprzedaży

Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia handlowego w branży techniki biurowej lub IT
  • komunikatywność - umiejętność prowadzenia negocjacji
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • wykształcenia minimum średniego
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania (pensja podstawowa + prowizja)
  • szkolenia produktowe oraz z zakresu technik sprzedaży

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres telecopy@telecopy.pl podając w temacie rodzaj stanowiska. Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telecopy sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Certyfikat

GRENKELEASING.

Ubaner