Kserokopiarki Wrocław - sprzedaż dzierżawa Drukarki i plotery

Dzierżawa oraz Wynajem kserokopiarek

Proponujemy Państwu dostawę kopiarek marki Canon oraz Konica Minolta bez konieczności ich nabycia (dzierżawa/najem ), a co za tym idzie bez ich amortyzacji. Oferujemy kopiarki  - nowe oraz poleasingowe. Do zawarcia umów nie wymagamy dokumentów z ZUS i urzędu skarbowego.

Główne założenia naszej propozycji:

  • Gratisowa dostawa odpowiedniego typu kopiarki z dowolnym wyposażeniem dodatkowym.
  • Możliwe umowy bez wplaty początkowej (urządzenia nowe).
  • Pełna obsługa serwisowa zawarta w cenie kopii.
  • Minimalna opłata za kopie - od 0,018 do 0,042 zł netto/A4  w zależności od obciążenia oraz typu sprzętu (nowy lub poleasingowy) dla maszyn monochromatycznych i 0,16 do 0,35 zł netto/A4 dla kopiarek kolorowych.
  • Wszystkie opłaty zawarte w cenie kopii - części zamienne, przeglądy ,toner, dojazd.
  • Faktury za uzgodnione ilości kopii wystawiane " z góry " - a kopie ponadlimitowe wg rzeczywistych wskazań liczników rozliczane w elastyczny sposób - na koniec każdego miesiąca/kwartału.

 

W przypadku urządzeń używanych nie narzucamy Państwu ani okresu zawarcia umowy ani też stałych ilości kopii w opłacie miesięcznej (często niewykorzystanych - praktyki stosowane w konkurencji). Dla maszyn nowych wymagany min. okres umów 24 miesiące .

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta skłoni Państwa do zapoznania się ze szczegółami podczas rozmów telefonicznych lub osobistych spotkań z naszymi przedstawicielami.

Czekamy na Państwa telefony codziennie od 8 - 16.
Tel. (71) 795 77 18